logo Nasza Szkapa
logo Nasza Szkapa

Forum dyskusyjne

Czat

Szkapowicze

Nasze Szkapy

Nasze Stajnie

Spotkania

Galeria

Poradnik Szkapowy

Kącik artystyczny

Pomóż koniom

Linkownia

Strona główna

Konkurs

Fotograficzny Końkurs Wiosna 2006Fotograficzny Końkurs Wiosna 2006
na najładniejsze tegoroczne zdjęcie o tematyce "Koń i wiosna"!

Zasady końkursu są następujące:

1) Udział w konkursie wziąć może każdy zarejestrowany na forum Szkapowicz

2) Każdy Szkapowicz może przysłać tylko jedno zdjęcie (w przypadku większej ilości do udziału w konkursie zostanie dopuszczone to, które jako pierwsze w kolejności wyświetli się na moim monitorze ;-) )

3) Technika zdjęć - dowolna. Fotografie nadsyłać należy w postaci plików graficznych o rozszerzeniu .jpg; .gif lub .tif o rozdzielczości nie mniejszej niż 800x600 pikseli i nie większej niż 1600x1200px na adres Avelci, czyli avelcia@naszaszkapa.pl (chętnie udzielę konsultacji i pomocy technicznej zainteresowanym osobom)

4) Tematyka zdjęć nawiązywać ma do tegorocznej wiosny w końskiej odsłonie czy też koni w odsłonie tegorocznej wiosny. Interpretacja tematu - dowolna (macie pole do popisu!).

5) Termin nadsyłania zdjęć upływa nieodwołalnie w dniu 17 maja o godzinie 23.59. Po tym czasie przygotowana zostanie specjalna oddzielna strona prezentująca wszystkie nadesłane prace. W dniach 22-28 maja na naszym forum w dziale "Ankiety" otwarty będzie wątek, w którym każdy Szkapowicz będzie mógł oddać swój głos na najlepszą, najładniejszą, najciekawszą, najbardziej porywającą lub chwytającą za serce fotografię. Każdemu zarejestrowanemu forumowiczowi przysługiwać będzie jeden głos (uwaga drogie klony! Proszę wziąć to sobie do serca! ;-) ).

6) Wygra praca, która otrzyma największą liczbę głosów. W przypadku, gdy kilka prac otrzyma tę samą najwyższą liczbę głosów, przeprowadzone zostanie dodatkowe głosowanie, aby wyłonić zwycięzcę.


Nagrody

Żaden porządny końkurs nie obejdzie się bez nagród -my również przygotowaliśmy niewielkie upominki dla osób, które wezmą w nim udział. Za zajęcie pierwszego miejsca i poruszenie serc najwyższej liczby Szkapowiczów nagrodą będzie zestaw kosmetyków damskich (jeśli wygra Pani)
lub męskich (jeśli wygra Pan)jednej ze znanych firm kosmetycznych. Ponadto wśród wszystkich Szkapowiczów, którzy nadeślą prace, rozlosowana zostanie dodatkowa nagroda - niespodzianka. Losowanie odbędzie się po wyłonieniu głównego zwycięzcy i będzie mieć miejsce u mnie w domu. Sierotką będzie moja siostra (nieprzekupna, co od razu warto sobie wyjaśnić ;) ). Dla chętnych poobserwować - wstęp wolny.

Nagrody zostaną przesłane pocztą. Stąd od razu zastrzeżenie, że po zakończeniu końkursu zwycięzcy będą proszeni o udostępnienie swoich adresów (tylko i wyłącznie do mojej wiadomości), abym mogła przekazać im upominki.

© 2006 Nasza Szkapa